YÖNTEM'DE YAŞAM

Büyük Yöntem Ailesi İftar Daveti

Büyük Yöntem ailesi çalışanları; yapımı biten, Konya'nın en büyük eğitim kompleksi olan Yöntem Eğitim Kurumları Selçuklu Yerleşkesinde Geleneksel İftar Yemeği'nde buluştu. 

Konya'da eğitimde fark yaratan uygulamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Yöntem Eğitim Kurumları, geleneksel hâle getirdiği İftar yemeğinde tüm personeliyle bir araya geldi. 400 kişinin katıldığı organizasyonda aile havasının olması dikkatlerden kaçmadı. 
Ramazan ayının manevî havasının ön planda olduğu programda konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Gündüz :" Büyük Yöntem Ailesi'nin birlik, beraberliğiyle ortaya koyduğu farklı eğitim konseptiyle sadece Konya 'da değil ülke genelinde dikkat çeken bir yükselişi vardır. Hem Meram Yerleşkesinde hem de Selçuklu Yerleşkesinde temel amacımız mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmektir. Vatanını seven, millî ve manevî değerlerine bağlı; Atatürk ilke ve İnkılapları'yle 2023 Eğitim Vizyonu'nu özümsemiş nesiller, vatanımızın teminatıdır." dedi. Yoğun katılımın olduğu iftar organizasyonundan sonra misafirler Konya'nın en büyük eğitim kompleksi olan Yöntem Eğitim Kurumları Selçuklu Yerleşkesini gezdi. İnşaatın hızla bittiği gözlenen komplekste Türkiye'de bir ilk olan "En büyük, yeşil okul bahçesi" büyük beğeni topladı.